Bölge:

  • Manavgat
  • Side
  • Alanya
  • Evrenseki
  • Gündoğdu

    Şelale halı yıkama sektörde hiç degişmiyen uzman kadrosuyla uzun yıllar hizmet vermiştir. Şelale halı yıkama siz  değerli Müşterilerine karşı her zaman hoşgörüşüyle ve verdiği hizmetlerle halı yıkama sektöründe firmamızın adı üst sıralara çıktı bu başarımızdaki en büyük faktör müşterilerimizin her istediğini yerine getirmemizden ve onlara en kaliteli hizmeti vermemizden kaynaklanmaktadır.

    Çalışanlarımıza ve Şelale halı yıkama firmasına yılların verdiği tecrübeyle halı yıkama, koltuk yıkama, battaniye ve yerinde halı halı yıkama konusunda deneyimli bir hale geldik firmamız uzun yıllardan beri uzman ekip ve kadrosuyla her zaman müşterilerini memnun etmiştir. Halılarınızın yanlış ortamda yanlış stillerde yıkanması hem sizin ve ailenizin sağlığı açısından ayrıca halınız açısından olumsuz sonuçlar doğurur .

  Şelale halı yıkama da çalışan işçilerimizi alanında uzman olmakla birlikte işlerini en iyi şekilde yapmaya çalışan tecrübeli elemanlarımızdan oluşmaktadır. Şelale halı yıkama beş yıllık tecrübeyle bu uzun yolda emin adımlarla ilerlemektedir. Şelale halı yıkamada Müşterilerimize olan saygımız her zaman sonsuzdur .

Bizim için müşterilerimizin istekleri çok önemlidir. Siz değerli müşterilerimiz bütün şikayetlerinizi bize çekinmeden iletebilirsiniz.Şelale halı yıkama da halılarınız tüylerine ve saçaklarına herhangi bir zarar verilmesi, renginde bir solukluk veya renk kayması olmaz. Olduğu taktirde şirketimiz tarafından bu zararınız karşılanmaktadır. Şelale halı yıkama fabrikası 1000 m2 kapalı alan 500 m2 yıkama alanı 500 m2 kurutma alanı kaliteli araç filosuyla tam otomatik halı yıkama makineleriyle size her zaman daha iyisini vermek için çalışmaktadır aileniz ve sizin için…

Şelale halı yıkama siz değerli müşterilerimize tam 10 senedir hizmet vermenin mutluluğunu yaşamaktayız sizde halılarınızı yıkatmak istiyorsanız bir telefonunuz yeterli Manavgat'ta senedir sizlere her zaman kaliteli hizmet vermeye çalıştık bundan sonraki dönemlerdede yine her zaman kaliteli hizmeti almaya devam edeceksiniz ayrıca bu sene başlamış olan garantimizde halılarınız dan memnun kalmazsanız ücret talep etmiyoruz sizde halılarınızı fabrikada tam otomatik makinelerde antibakteriyel ve bitkisel şampuanlarla yıkatmak istemez misiniz. şimdi halı yıkatmanın tama zamanı ücretsiz servisimizle Manavgat'ın neresinde olursanız olun bir telefonunuz yeterli olacaktır anında halılarınızı aldırıyoruz ve söz verdiğimiz gibi teslimat gününde siz ne zaman müsaitseniz halılarınızı size tekrar ücretsiz servisimizle teslim ediyoruz bizi tercih ettiğiniz için pişman olamayacaksınız.

Başarı tesadüf değildir.. 

SELALE HALI YIKAMA - FİRMA MÜDÜRÜ

 

 

TOP